Slovo starosty

Dobrý den vážení spoluobčané,

je dnes sice pošmourno, ale přesto poslední vánoční svátek, který jako poslední z trojice velkých svátků završuje krásné období splněných přání a naděje do dalšího období.

Končí rok 2017, rok, který přinesl spousty dobrých, ale i ne příliš dobrých událostí. Nějak se s tím vším budeme muset "popasovat", snad se nám to podaří a to lepší převáží.

Čeká nás rok 2018, rok plný očekávání... Začne volbami prezidenta a bude končit volbami komunálními, ve světě pak řadou důležitých aktivit. Doufejme tedy, že jak začátek a průběh roku, tak i konec příštího roku bude možné hodnotit pozitivně.

Přeneseme-li se do naší obce, všichni víme, že nás všechny čeká náročná stavba kanalizace a ČOV, která jistě přinese i negativní důsledky omezením zaběhnutého života nás všech. Předpokládám, že všichni budou přistupovat k této akci s nadhledem, neboť je to asi jedna z předposledních velkých akcí, zbývat bude snad už jen rekonstrukce komunikací a dotvoření vzhledu obce i okolí k obrazu našemu.

Především bych rád poděkoval všem, kteří se aktivně zasadili o lepší bytí v naší obci, ať už jednotlivcům, tak i našim spolkům Hlubočanek a hasičů a i těm, kteří alespoň pozitivním jednáním přispěli k dobré náladě mezi ostatními. Těch ostatních, kteří žijí v ulitě nebo šíří nenávist, těch je mi líto, nicméně i to přináší život... snad najdou svou cestu v dalším období, vždyť život je tak krátký a nemá smysl si ho zatěžovat zbytečnými půtkami.

Přeji nám všem, abychom prožili zbytek letošního roku v klidu a pohodě, v kruhu svých nejbližších, nezapomínali i na ostatní, kteří potřebují možná naši pomoc a těším se na spolupráci v roce 2018.

Ať se vám všem daří.

Ing. Vladimír Ryšánek, starosta

 

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.

TOPlist