Podzimní akce v naší obci - klikněte zde

ZO Lesní Hluboké společně se spolkem Hlubočanky a SDH obce si Vás dovolují pozvat na podzimní akce, které se každoročně těší velkému zájmu, jistě tomu bude i letos.

 

Oslavy 100 let republiky

Letos, u příležitosti 100 let Československé republiky, si nenechte ujít oslavu tohoto dne v sobotu 27. 10. 2018 od 17 hodin v kulturním sále a hospodě. Přijďte, pozvěte známé, ať oslavíme toto výročí společně. Můžete se těšit od 19 hodin na živou hudbu "Z Marsu", občerstvení, dobové pochoutky..., navíc si mohou zájemci objednat speciální menu aj.

 

Taneční v kulturním sále

Po první lekci se těší účastníci na další lekci tanečních, které probíhají v kulturním sále obce každou neděli pod vedením zkušených tanečníků. Pokud ještě váháte, pak neváhejte a přihlašte se u Ing. Pavla Borkovce na tel. č. 731 534 830. Společenský úbor podmínkou.

 

Jóga

Opět začalo cvičení jógy v kulturním sále, každou středu od 18:30 hodin. I když je poměrně vždy plno, rádi uvítáme každého nového zájemce. Tento týden obohatil sestavu s manželkou i jeden mužský cvičenec. Tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás.

TOPlist