Dobrý den,

v sobotu jsme rozsvítili Vánoční strom a zahájili tak adventní období, období zamyšlení se nad sebou samým, období zklidnění, s očekáváním příchodu mesiáše. Nepodléhejme prosím v těchto dnech bezmeznému nákupu dárků, větším darem je možná udržet soudržnost a lásku v rodině, pak i se sousedy, s lidmi kde žiji, se svými přáteli. Přeji nám všem, aby se nám to podařilo.

Jen ještě jednu poznámku k sobotě: děti předvedly pěkné pásmo písniček, říkanek, zúčastnění si popovídali, vše se snědlo a vypilo, takže bychom mohli říct, vše bylo perfektní. Ale bohužel nebylo, selhala aparatura, která už nevyhovuje těmto požadavkům  a tak celé slavnostní představení bylo  tak trochu tímto znehodnoceno. Proto se omlouvám, pro příští rok zajistíme takové ozvučení, aby byli všichni spokojeni.

Ještě jednou děkuji všem, kteří se jakkoliv na akci podíleli: Petře Šínové, Zdence Ryšánkové, Iloně Brůžičkové, SDH pod vedením Pavla Borkovce, všem maminkám a především dětem. 

Přeji všem za ZO Lesní Hluboké příjmený Advent a krásné prožití svátků vánočních.

Vladimír Ryšánek

 

Původní pozvánka:

Dobrý den,

dovolujeme si vás všechny pozvat na tradiční rozsvícení Vánočního stromu v naší obci v sobotu 30.11.2019 od 17 hodin. Po klasickém vyčkání na opozdilce rozsvítíme společně strom, vyslechneme pásmo písní a říkanek našich dětí a pak se i trošku občerstvíme. Následně bude možné posedět v naší hospůdce, kde také bude příležitost k přátelskému posezení a "poklábosení".

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto setkání, našim dětem za předvedení pásma písní a říkanek a rodičům, kteří jistě také dbali, aby se to děti dobře naučily.

Budeme se těšit na setkání s vámi.

Ing. Vladimír Ryšánek, starosta

 

TOPlist