Pro novou mateřskou školu Lesní Hluboké hledáme k zajištění provozu níže uvedené profese:

• Pedagogický pracovník

Mateřská škola Lesní Hluboké, Lesní Hluboké č. 34, příspěvková organizace

Nově zřízená MŠ Lesní Hluboké přijme učitele/ku předškolního vzdělávání. Požadujeme předpoklady a vzdělání dle zákona 563/2004 o pedagogických pracovnících, praxi v předškolním vzdělávání, aktivní přístup k práci, příjemné vystupování a hru na hudební nástroj. Vztah k environmentální výchově či sportování výhodou. Nabízíme místo na plný úvazek od 1. 9. 2022. Životopis s motivačním dopisem můžete zasílat do 24. 6. 2022 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Asistent pedagoga

Mateřská škola Lesní Hluboké, Lesní Hluboké č. 34, příspěvková organizace

MŠ Lesní Hluboké přijme asistenta pedagoga, který by rád/a pracoval/a s dítětem se speciálními potřebami ve smíšené skupině dětí od 3 do 7 let. Požadujeme kvalifikační předpoklady pro práci asistenta pedagoga, trpělivost, přátelský vztah k dětem a zájmem o jejich další rozvoj. Nabízíme úvazek 0,75-1,00 od 1. 10. 2022 v nově vznikajícím kolektivu. Životopis s motivačním dopisem můžete zasílat do 30. 7. 2022 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• Provozní pracovník

Mateřská škola Lesní Hluboké, Lesní Hluboké č. 34, příspěvková organizace

MŠ Lesní Hluboké přijme provozního pracovníka. Pracovní náplní je dovoz a výdej stravy v jednotřídní mateřské škole, celkový úklid budovy – mj. výdejny, třídy, sociálních zařízení, dále např. příprava lehátek a další práce v MŠ pro zajištění provozu. Požadujeme dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B. Kreativita a zapálení pro práci s dětmi výhodou. Nabízíme úvazek 0,75 – 1,00 od 1. 9. 2022 v nově vznikajícím kolektivu. Životopis můžete zasílat do 24. 6. 2022 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.