08.02.2024

Dobrý den,

tak se zadařilo pouze částečně prozatím, byl jsem týden mimo ČR, řešili jsme tedy včera další pokračování.

Postupně byly nahrazeny "vnitřnosti" rozvaděče, rozděleny jednotlivé větve svítidel a nyní se firma snaží sladit typy svítidel, jejichž rozdílné parametry údajně způsobují či přispívají k nestabilitě systému. 

Většina svítidel již svítí, zbývá NR I, ne které pracovníci firmy pracují.

Přeji všem hezký den.

V.Ryšánek, starosta 

 

26.1.2024

Dobrý den,

tak konečně opraveno. Následovat bude výměna vadných žárovek (svítidel), opraví TS Velká Bíteš, je objednáno.

Omlouvám se za zpoždění opravy. Nebudu dále rozepisovat, bylo by to kontraproduktivní. 

Přeji všem hezký den.

V.Ryšánek, starosta 

 

20.1.2024

Dobrý den,

doplňujeme aktuální informaci k hledání závady na veřejném osvětlení NR I + II.

Závada byla nalezena firmou EG.D (spec. vyhledávací automobil) v rozsahu +- 2m, oprava vyžaduje alespoň částečné rozmrznutí půdy, bude třeba vykopat a opravit.

Prozatím firma Smištík zprovozní, půjde-li, alespoň částečně některá světla, jakmile to prostředí závady dovolí, opraví  závadu, předpokládáme v řádech dnů, snad.

V.Ryšánek

 

8.1.2024

Dobrý den,

doplňujeme aktuální informaci k hledání závady na veřejném osvětlení NR I + II.

V novém roce zde byli opět opraváři, nepodařilo se jim závadu najít, je někde v zemi na kabelu. Z tohoto důvodu přijede speciální vyhledávací vozidlo - bylo objednáno, které bude závadu hledat - základní cena za tuto službu se pohybuje od 10 000.-Kč výše, podle náročnosti a času. Bohužel nepřijedou "ze dne na den", bude to opět nějakou dobu trvat, zatím nebyli schopni říct termín příjezdu, čekáme na jejich vyjádření - ionfo z dnešního odpoledne - měli by s vozem doprazit příští týden, tak snad se zadaří konečně.

Jakmile dospějeme k nějakému výsledku, budeme Vás informovat.

V současné době nastavil starosta maximum možného, aby svítilo v každé ulici alespoň nějaké světlo, aby nebyla zcela tma, více prozatím nelze udělat.

Děkujeme za pochopení.

V.Ryšánek

19.12.2023

Dobrý den,

informujeme, že oprava veřejného osvětlení v nové lokalitě, Nad Rybníčkem I+II a k 9 křížům, se prozatím nepodařila, firma bude pokračovat v hledání závady v novém roce. Říčanská firma, která závadu řeší, je tou, která toto osvětlení budovala, proto ji využíváme. Jsou Vánoce, všichni již mají dovolenou, což my nemůžeme ovlivnit. Vzhledem k tomu, že v ulici není zcela tma, nevidíme to jako zásadní problém.

VO bude tedy prozatím fungovat v dosavadním úspornějším režimu.

Děkujeme za pochopení.

V.Ryšánek