Dobrý den, vážení spoluobčané,

v květnu a začátkem června proběhly další akce, které poskytly vyžití jak dětem, tak i dospělákům.

Nejprve pod vedením JSDH pomohli hasiči i další občané při čištění vodní nádrže pro sezónu 2024. Starosta obstaral potřebné "vybavení", ostatní už bylo v režii hasičů. Tentokrát bylo vyčištěno za cca 2 hodiny, tedy neobvykle rychle, prostě to šlo dobře.

Následovala aktivní účast JSDH naší obce na akci "Záchrana 2024" v Říčanech. Jedná se o nacvičování záchrany lidí, takže víme, že máme jednotku, která může odborně pomoci i v případě záchrany občanů v neočekávaných situacích.

Poslední, ale také velmi zdařilou akcí byla organizace dětského dne na hřišti a Azuru. Program obsahoval řadu zajímavých aktivit, které upoutaly jak děti, tak i dospělé. Zajímavou byla ukázka zásahu vězeňské služby proti nebezpečnému recidivistovi, práce se psy apod. Na Azuru připravily nejen Hlubočanky několik zajímavých stanovišť pro děti s plněním různých úkolů, skákací hrad, cukrovou vatu, malování obrázků na ruku apod. Každé z dětí si odneslo nějakou cenu, nálada byla výborná. Občerstvení zajistil pan Kalakaj, nový provozovatel Azura v této sezóně. Prostě pěkný den.

Děkujeme všem, kteří se jakkoliv zasadili o uvedené akce.

Další fota najdete v naší fotogalerii.

V.Ryšánek